Bölgesel Zayıflama Maxilipo

Bölgesel İncelme Maximus Pollegen


Vücudumuz nereden kilo alıp nereden kilo vereceğini kendisi belirler. Kişinin kendisine özel planlanmış diyet programı ve egzersiz planına uyumu ile vücutta incelmeler görülür fakat bazı bölgeler diyet ve egzersize karşı direnç göstererek bu bölgelerden daha az yağ kaybı sağlar. Bu olayda kişinin istemediği bir görüntü olarak kalır. MaximusbypollogenTripolar radyo frekans yöntemi ile bu bölgelerde gözle görülür incelmeler görülür.

Maximusbypollogen – tripolarradyofrekans
Kolajen ve elastik yapısını kaybetmiş cildin toplarlanması ve sıkılaştırılmasının sağlanması ,
Kırışıklıkların ve sarkmaların azaltılması,
Lekelerde renk açılmasının sağlanması ,
Cilt üzerinde pürüzsüz bir dokunun oluşması ve selülit görüntüsünde azalmalar ,
Cildi onarılma ve yenilenmeye yinelikuyarılması ,
Cildin oksijenlenmesini arttırır,

Tüm bunları tripolar radyo frekans tedavisi ve derinlere kadar inebilen kas aktivasyonu fonksiyonu ile sağlamaktadır. Maximusbypollogentripolar radyo frekans kol altı , gıdı , basen , kalça , iç bacak, eller , yüz üzerinde , üst bacakve karın bölgelerinde güvenle uygulanmaktadır.

Çalışma prensibi – Uygulanma Şekli

Maximusbypollogen bölgesel incelme tedavisinde tripolar radyo frekans kullanır .radyo frekansı iki çeşittir bunlar bipolar ve tripolar radyo frekanslardır. Bipolar radyo frekansta uygulama sırasında ciltte derinlere inme tripolara göre daha azdır. Bu yüzden cilt sıkılaştırma ,selülit tedavisi gibi cildi görünür sorunlarının toparlanmasında tercih edilir. Tripolar radyo frekans uygulaması daha derinlemesine etki gösterir. Tripolar radyo frekansla dirençli bölgelerde yağ yıkımı , doku onarımı ve bölgesel olarak incelme tedavisi uygulanır. Uygulama sırasında tripolar radyo frekansla cilt yüzeyine ısı verilir bu bölge 41-43 derece arasında tutulmaya çalışılır . cilt üzerindeki hissedilen sıcaklık değerleri 41-43 derece civarıyken bu bölgede iç sıcaklık 50 – 55 derece civarına yakın olur. Bu sıcaklıklar cilde ya da iç dokulara zarar veren sıcaklıklar değildir. Uygulama sırasında hem cildin zarar görmemesi hem de cilt üzerinde sıcaklığın sabit kalması açısından gliserin kullanılır.

Cilt Neden Isıtılıyor ?

Tripolar Radyo frekans yardımı ile uygulanacak bölgede derinlemesine gönderilen frekanslar ile su molekülleri ve kalsiyum , magnezyum , sodyum ve potasyum iyonları harekete geçirilmiş olur. Cildin ısınmasıyla beraber oksijen hücre içi difüzyonunu arttırılır. Maximusbypollogentripolar radyo frekans yöntemi ile içeriğinde çokça su bulunduran yağ hücrelerinde hareketlenmeler sağlanır. Depo haldeki enerjinin kullanılması uyarılarak bu bölgede lenfatik drenaj arttılır ve yağ hücrelerinin küçülmesi sağlanır.

Radyo frekansın etkileri?

Uygulanan ısıtma işlemi ve sonrasında gelişen su moleküllerinin etkisiyle küçülen yağ hücreleri aynı zamanda kan dolaşımına olan etkisi ile lenf sisteminde tedavi edici sonuçlar gözlenir.Zaman içerisinde pürüzsüzleşen ve daha yumuşak bir ten haline gelen bölgede selülit sorunlarında ciddi azalmalar gözlemlenir. Cildin elastikiyetini sağlayan kolajen ve elastin fiberleri fibroblast olarak adlandırdığımız cilt hücreleri tarafından üretilirler. Maximusbypollogentripolar radyo frekans yöntemi ile kolajen sentezi uyarılır ve bu bölgeler de cildin sıkılaşması sağlanır. Hızlı boy uzaması ya da alınan fazla kilolar sonucu ya da doğum gibi ciltte ciddi çatlak oluşumuna sebep olan olaylar sonucunda deforme olan cilt yüzeyinde gözle görülür toparlanmalar ve çatlak etrafındaki uyarılan kolajen yapılar sayesinde çatlağın daha az rahatsız edici hale getirilmeside sağlanır.

Uygulama Kaç Seans Sürüyor ? Ne Zaman Sonuç Alınmaya Başlanır ?

Uygulama bölgeden bölgeye ve kişiden kişiye değişmekle birlikte 8-12 seans arası sürmektedir. Haftalık ya da 15 güne bir şeklinde düzenlenen programlar şeklinde uygulamalar yapılır. Uygulamanın ne kadar süreceği kişinin sorunlu bölgesinin incelenmesiyle belirlenir. Kişiye özel planlanmış beslenme programı ve maximus bypollogen programının bilikte yürütülmesiyle birlikte genelde 4. seans sonrası gözle görülür yenilenmeler gözlenir.